| Model NO. | ZD-HRC |
|---|---|
| Stock | Stock |
| Material | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Thickness | 1mm-30mm |
| Width | 10mm-3000mm |
| Model NO. | ZD-HRC |
|---|---|
| Stock | Stock |
| Material | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Thickness | 1mm-30mm |
| Width | 10mm-3000mm |
| Packing | Standard Seaworthy Export Packing |
|---|---|
| Weight | 120KG |
| Thick Tolerance | +/-0.2mm |
| Special Use | High-strength Steel Plate |
| Surface Treatment | Chromated, Oiled, Bright Finished |
| Surface Treatment | Chromated, Oiled, Bright Finished |
|---|---|
| Thick Tolerance | +/-0.2mm |
| Packing | Standard Seaworthy Export Packing |
| Technology | Cold Rlloed |
| Custom Made | Yes |
| Surface Treatment | Chromated, Oiled, Bright Finished |
|---|---|
| Warranty | Quality Reliable/Available |
| Steel Grade | Q235B |
| Hrb | Full Hard |
| Custom Made | Yes |
| Steel Grade | Q235B |
|---|---|
| Company Type | Agent Of TISCO |
| Technology | Cold Rlloed |
| Business Type | Manufacturer |
| Special Use | High-strength Steel Plate |
| Packing | Standard Seaworthy Export Packing |
|---|---|
| Company Type | Agent Of TISCO |
| Special Use | High-strength Steel Plate |
| Weight | 120KG |
| Surface Treatment | Chromated, Oiled, Bright Finished |
| Custom Made | Yes |
|---|---|
| Deliverycondition | Coiled, Annealed Or Normalized |
| Hrb | Full Hard |
| Special Use | High-strength Steel Plate |
| Business Type | Manufacturer |
| Business Type | Manufacturer |
|---|---|
| Weight | 120KG |
| Steel Grade | Q235B |
| Special Use | High-strength Steel Plate |
| Thick Tolerance | +/-0.2mm |
| Deliverycondition | Coiled, Annealed Or Normalized |
|---|---|
| Surface Treatment | Chromated, Oiled, Bright Finished |
| Technology | Cold Rlloed |
| Steel Grade | Q235B |
| Trade Terms | FOB CIF CFR EXW |