| Model NO. | ZD-HAS80 |
|---|---|
| Standard | GB, ASTM, JIS, AISI, DIN, BS |
| Material | ASTM A36 A572 A992 S235jr/J0/J2 S355jr/J0/J2 |
| Custom Made | Yes |
| Custom Cycle | 7-15 Days |
| Model NO. | ZD-HAS80 |
|---|---|
| Standard | GB, ASTM, JIS, AISI, DIN, BS |
| Material | ASTM A36 A572 A992 S235jr/J0/J2 S355jr/J0/J2 |
| Custom Made | Yes |
| Custom Cycle | 7-15 Days |
| Model NO. | ZD-AS07 |
|---|---|
| Standard | GB, ASTM, JIS, AISI, DIN, BS |
| Material | ASTM A36 A572 A992 S235jr/J0/J2 S355jr/J0/J2 |
| Custom Made | Yes |
| Custom Cycle | 7-15 Days |
| Model NO. | 16Mn |
|---|---|
| Usage | Pipeline Transport, Boiler Pipe, Hydraulic/Automobile Pipe, Oil/Gas Drilling, Food/Beverage/Dairy Products, Machinery Industry, Chemical Industry, Mining, Construction & Decoration, Special Purpose |
| Section Shape | Round |
| Custom Made | Yes |
| Custom Cycle | 7-15 Days |
| Packaging Details | Customer settings |
|---|---|
| Delivery Time | 10days |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 100+ton+10days |
| Place of Origin | CHNIA |
| Model NO. | ZD-GSC |
|---|---|
| Application | Container Plate |
| Edge | Slit Edge |
| Stock | Stock |
| Material | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Model NO. | ZD-HRSFBW |
|---|---|
| Product Name | Steel Flat Bar |
| Payment Term | 30%T/T Advance + 70% Balance |
| Alloy Or Not | Custom Made |
| MOQ | 3tons |
| Model NO. | ZD-HRSFBW |
|---|---|
| Lengh | Custom Made |
| Width | 12-300mm |
| Thickness | 3-60mm |
| Section Shape | Rectangular |
| Model NO. | ZD-HRSFBW |
|---|---|
| Lengh | Custom Made |
| Width | 12-300mm |
| Thickness | 3-60mm |
| Section Shape | Rectangular |
| Model NO. | ZD-HRSFBW |
|---|---|
| Lengh | Custom Made |
| Width | 12-300mm |
| Thickness | 3-60mm |
| Section Shape | Rectangular |