| Model NO. | ZD-HRU |
|---|---|
| Material | 1020/C20e4/1045/E355dd/Q235B/Q355b |
| Custom Made | Yes |
| Custom Cycle | 7-15 Days |
| Production Standards | ASTM/JIS/AISI/DIN/BS/En/GB |
| Packaging Details | Customer settings |
|---|---|
| Delivery Time | 10days |
| Place of Origin | CHNIA |
| Brand Name | Zhengde |
| Model NO. | ZD-HGSPDN |
|---|---|
| Usage | Pipeline Transport, Boiler Pipe, Hydraulic/Automobile Pipe, Oil/Gas Drilling, Food/Beverage/Dairy Products, Machinery Industry, Chemical Industry, Mining, Construction & Decoration, Special Purpose |
| Section Shape | Round&Square |
| Custom Made | Yes |
| Custom Cycle | 7-15 Days |
| Packaging Details | Customer settings |
|---|---|
| Delivery Time | 10days |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 500+tons+5-8days |
| Place of Origin | CHNIA |
| Packaging Details | Customer settings |
|---|---|
| Delivery Time | 10days |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 500+tons+5-8days |
| Place of Origin | CHNIA |
| Model NO. | S420NE S420NL S420ND S420N S420MD S420M S420ME S4 |
|---|---|
| Stock | Stock |
| Material | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Thickness | 1mm-30mm |
| Width | 10mm-3000mm |
| Edge | Slit Edge |
|---|---|
| Stock | Stock |
| Material | Q195 Q235 Q355 Ss400 S23jr S355jr A36 |
| Thickness | 1mm-30mm |
| Width | 10mm-3000mm |
| Model NO. | ZD-HRC |
|---|---|
| Stock | Stock |
| Material | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Thickness | 1mm-30mm |
| Width | 10mm-3000mm |
| Model NO. | S235J2 Seamless Square Tube |
|---|---|
| Usage | Pipeline Transport, Boiler Pipe, Hydraulic/Automobile Pipe, Oil/Gas Drilling, Food/Beverage/Dairy Products, Machinery Industry, Chemical Industry, Mining, Construction & Decoration, Special Purpose |
| Section Shape | Round |
| Custom Made | Yes |
| Custom Cycle | 7-15 Days |
| Packaging Details | Customer settings |
|---|---|
| Delivery Time | 10days |
| Place of Origin | CHNIA |
| Brand Name | Zhengde |