| Product Name | DX51D+AZ Galvanized Coil 508mm / 610mm 0.3-3mm 1250mm Width |
|---|---|
| Product Category | Galvanized Steel Coil |
| Application Areas | Automotive, Transport, Machine Building |
| Coating Thickness | 5-12 μm |
| Coating Type | Electrolytic Zinc Coating |
| Model NO. | ZD-GSC |
|---|---|
| Application | Container Plate |
| Edge | Slit Edge |
| Stock | Stock |
| Material | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Application | Container Plate |
|---|---|
| Edge | Slit Edge |
| Stock | Stock |
| Material | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Thickness | 1mm-30mm |
| Model NO. | ZD-gshdx51t1w1200 |
|---|---|
| Application | Bulding, Roofing, Industry,Shipbuilding |
| Edge | Slit Edge |
| Stock | Stock |
| Material | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Model NO. | SGCD1 |
|---|---|
| Application | Container Plate |
| Edge | Slit Edge |
| Stock | Stock |
| Material | Sgcd1 |
| Model NO. | ZD-GC02 |
|---|---|
| Application | Container Plate |
| Edge | Slit Edge |
| Stock | Stock |
| Material | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Model NO. | ZD-GC06 |
|---|---|
| Application | Container Plate |
| Edge | Slit Edge |
| Stock | Stock |
| Material | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Model NO. | ZD-GSC |
|---|---|
| Application | Container Plate |
| Edge | Slit Edge |
| Stock | Stock |
| Material | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572/SGCC/CGCC/Tdc51dzm/T |
| Model NO. | ZD-gsc123 |
|---|---|
| Application | Container Plate |
| Edge | Slit Edge |
| Stock | Stock |
| Material | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Model NO. | SGCD1 SGCD2 SGCD3 |
|---|---|
| Application | Container Plate |
| Edge | Slit Edge |
| Stock | Stock |
| Thickness | 1mm-30mm |