| Model NO. | ZD-GSC |
|---|---|
| Application | Container Plate |
| Edge | Slit Edge |
| Stock | Stock |
| Material | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572/SGCC/CGCC/Tdc51dzm/T |
| Model NO. | ZD-gsc |
|---|---|
| Application | Container Plate |
| Edge | Slit Edge |
| Stock | Stock |
| Material | Dx51d, Dx52D, Dx53D, Dx54D, SGCC, Sghc, Sgch |
| Model NO. | Ral Color Custom PPGI Coils |
|---|---|
| Application | PPGI |
| Edge | Slit Edge |
| Stock | Stock |
| Material | PPGI Coils |
| Model NO. | ZD-HGSP |
|---|---|
| Usage | Pipeline Transport, Boiler Pipe, Hydraulic/Automobile Pipe, Oil/Gas Drilling, Food/Beverage/Dairy Products, Machinery Industry, Chemical Industry, Mining, Construction & Decoration, Special Purpose |
| Section Shape | Round&Square |
| Product Name | Galvanized Steel Pipe |
| Od | 1-500mm As Requested |
| Model NO. | ZD-gsp |
|---|---|
| Usage | Pipeline Transport, Boiler Pipe, Hydraulic/Automobile Pipe, Oil/Gas Drilling, Food/Beverage/Dairy Products, Machinery Industry, Chemical Industry, Mining, Construction & Decoration, Special Purpose |
| Section Shape | Round&Square |
| Product Name | Galvanized Steel Pipe |
| Od | 1-500mm As Requested |
| Model NO. | ZD-hrc |
|---|---|
| Application | Boiler Plate |
| Edge | Slit Edge |
| Stock | Stock |
| Material | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Model NO. | ZD-hrc |
|---|---|
| Application | Boiler Plate |
| Edge | Slit Edge |
| Stock | Stock |
| Material | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Model NO. | ZD-SSCOIL |
|---|---|
| Material | 201/202/304/309/309S/310/310S/304/304L/316/316L |
| Thickness | 0.1mm-13mm |
| Width | 10mm-3000mm |
| Roll Weight | 0.5t-25t |
| Model NO. | ZD-HRC |
|---|---|
| Application | Ship Plate, Boiler Plate, Container Plate |
| Edge | Mill Edge, Slit Edge |
| Stock | Stock |
| Material | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Model NO. | ZD-HRC |
|---|---|
| Stock | Stock |
| Material | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Thickness | 1mm-30mm |
| Width | 10mm-3000mm |