| Model NO. | S235jr S275jr S275j0 S355jr S355j2 |
|---|---|
| Product Name | H Beam |
| Payment Term | 30%T/T Advance + 70% Balance |
| Alloy Or Not | Low Alloy |
| MOQ | 3tons |
| Product Name | H Beam |
|---|---|
| Payment Term | 30%T/T Advance + 70% Balance |
| Alloy Or Not | Low Alloy |
| MOQ | 3tons |
| Lengh | Customized |
| Model NO. | ZD-HRH |
|---|---|
| Product Name | H Beam |
| Payment Term | 30%T/T Advance + 70% Balance |
| Alloy Or Not | Low Alloy |
| MOQ | 3tons |
| Model NO. | ZD-HRH150T8 |
|---|---|
| Product Name | H Beam |
| Payment Term | 30%T/T Advance + 70% Balance |
| Alloy Or Not | Low Alloy |
| MOQ | 3tons |
| Model NO. | H Beam |
|---|---|
| Product Name | H Beam |
| Payment Term | 30%T/T Advance + 70% Balance |
| Alloy Or Not | Low Alloy |
| MOQ | 3tons |
| Model NO. | H Beam |
|---|---|
| Product Name | H Beam |
| Payment Term | 30%T/T Advance + 70% Balance |
| Alloy Or Not | Low Alloy |
| MOQ | 3tons |
| Model NO. | ZD-HRU |
|---|---|
| Material | 1020/C20e4/1045/E355dd/Q235B/Q355b |
| Custom Made | Yes |
| Custom Cycle | 7-15 Days |
| Production Standards | ASTM/JIS/AISI/DIN/BS/En/GB |
| Model NO. | ZD-AS10 |
|---|---|
| Standard | GB, ASTM, JIS, AISI, DIN, BS |
| Material | ASTM A36 A572 A992 S235jr/J0/J2 S355jr/J0/J2 |
| Custom Made | Yes |
| Custom Cycle | 7-15 Days |
| Model NO. | S420NE S420NL S420ND S420N S420MD S420M S420ME S4 |
|---|---|
| Stock | Stock |
| Material | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Thickness | 1mm-30mm |
| Width | 10mm-3000mm |
| Edge | Slit Edge |
|---|---|
| Stock | Stock |
| Material | Q195 Q235 Q355 Ss400 S23jr S355jr A36 |
| Thickness | 1mm-30mm |
| Width | 10mm-3000mm |