| Model NO. | ZD-FB2 |
|---|---|
| Width | 10-20mm |
| Payment Term | 30%T/T Advance + 70% Balance |
| Alloy Or Not | Custom Made |
| MOQ | 3tons |
| Model NO. | ZD-HAS80 |
|---|---|
| Standard | GB, ASTM, JIS, AISI, DIN, BS |
| Material | ASTM A36 A572 A992 S235jr/J0/J2 S355jr/J0/J2 |
| Custom Made | Yes |
| Custom Cycle | 7-15 Days |
| Model NO. | ZD-AS10 |
|---|---|
| Standard | GB, ASTM, JIS, AISI, DIN, BS |
| Material | ASTM A36 A572 A992 S235jr/J0/J2 S355jr/J0/J2 |
| Custom Made | Yes |
| Custom Cycle | 7-15 Days |
| Model NO. | ZD-FB2 |
|---|---|
| Width | 10-20mm |
| Payment Term | 30%T/T Advance + 70% Balance |
| Alloy Or Not | Custom Made |
| MOQ | 3tons |
| Model NO. | ZD-FB2 |
|---|---|
| Width | 10-20mm |
| Payment Term | 30%T/T Advance + 70% Balance |
| Alloy Or Not | Custom Made |
| MOQ | 3tons |
| Model NO. | ZD-HRSSP |
|---|---|
| Usage | Pipeline Transport, Boiler Pipe, Hydraulic/Automobile Pipe, Oil/Gas Drilling, Food/Beverage/Dairy Products, Machinery Industry, Chemical Industry, Mining, Construction & Decoration, Special Purpose |
| Section Shape | Round |
| Custom Made | Yes |
| Custom Cycle | 7-15 Days |
| Model NO. | ZD-HRSSP20E120 |
|---|---|
| Usage | Pipeline Transport, Boiler Pipe, Hydraulic/Automobile Pipe, Oil/Gas Drilling, Food/Beverage/Dairy Products, Machinery Industry, Chemical Industry, Mining, Construction & Decoration, Special Purpose |
| Section Shape | Round |
| Custom Made | Yes |
| Custom Cycle | 7-15 Days |
| Model NO. | ZD-HRSSP20E120 |
|---|---|
| Usage | Pipeline Transport, Boiler Pipe, Hydraulic/Automobile Pipe, Oil/Gas Drilling, Food/Beverage/Dairy Products, Machinery Industry, Chemical Industry, Mining, Construction & Decoration, Special Purpose |
| Section Shape | Round |
| Custom Made | Yes |
| Custom Cycle | 7-15 Days |
| Model NO. | ASTM A53 GR. B |
|---|---|
| Usage | Pipeline Transport, Boiler Pipe, Hydraulic/Automobile Pipe, Oil/Gas Drilling, Food/Beverage/Dairy Products, Machinery Industry, Chemical Industry, Mining, Construction & Decoration, Special Purpose |
| Section Shape | Round |
| Custom Made | Yes |
| Custom Cycle | 7-15 Days |
| Model NO. | ZD-HRSSP20E120 |
|---|---|
| Usage | Pipeline Transport, Boiler Pipe, Hydraulic/Automobile Pipe, Oil/Gas Drilling, Food/Beverage/Dairy Products, Machinery Industry, Chemical Industry, Mining, Construction & Decoration, Special Purpose |
| Section Shape | Round |
| Custom Made | Yes |
| Custom Cycle | 7-15 Days |