| Model NO. | ZD-SSCOIL |
|---|---|
| Material | 201/202/304/309/309S/310/310S/304/304L/316/316L |
| Thickness | 0.1mm-13mm |
| Width | 10mm-3000mm |
| Roll Weight | 0.5t-25t |
| Model NO. | ZD-GC01 |
|---|---|
| Application | Container Plate |
| Edge | Slit Edge |
| Stock | Stock |
| Material | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Model NO. | ZD-SSPLATE |
|---|---|
| Material | 201/202/304/309/309S/310/310S/304/304L/316/316L |
| Thickness | 0.1mm-13mm |
| Width | 10mm-3000mm |
| Roll Weight | 0.5t-25t |
| Model NO. | ZD-SSCOIL1250 |
|---|---|
| Material | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Thickness | 0.1mm-13mm |
| Width | 10mm-3000mm |
| Roll Weight | 0.5t-25t |
| Model NO. | SGCD1 SGCD2 SGCD3 |
|---|---|
| Application | Container Plate |
| Edge | Slit Edge |
| Stock | Stock |
| Thickness | 1mm-30mm |
| Application | Bulding, Roofing, Industry,Shipbuilding |
|---|---|
| Edge | Slit Edge |
| Stock | Stock |
| Material | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Thickness | 0.12mm-30mm |
| Packaging Details | Customer settings |
|---|---|
| Delivery Time | 10days |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 500+tons+5-8days |
| Place of Origin | CHNIA |
| Packaging Details | Customer settings |
|---|---|
| Delivery Time | 10days |
| Place of Origin | CHNIA |
| Brand Name | Zhengde |
| Packaging Details | Customer settings |
|---|---|
| Delivery Time | 10days |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 500+tons+5-8days |
| Place of Origin | CHNIA |
| Packaging Details | Customer settings |
|---|---|
| Delivery Time | 10days |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 500+tons+5-8days |
| Place of Origin | CHNIA |